2020 Flo İndirimleri

Ayakkabı almak isteyen kişiler için hem İnternet üzerinden hem de Türkiye’nin birçok yerinde bulunan mağazalarından uygun fiyatlar ayakkabı ve aksesuar bulabilirsiniz. Üstelik İnternet mağazasından Flo İndirim Kuponu kullanarak diğer firmalardan daha indirimli ürünlere sahip olabilirsiniz. Sürekli olarak indirim haberlerini paylaşan Flo tüm seçkin ve kaliteli markaların ürünlerini oldukça indirimli bir şekilde müşterilerine sunuyor. Sizin tek yapmanız gereken tarzınıza uygun ürünleri bulmak oluyor.

Kategoriler

Geniş ürün yelpazesine sahip Flo arasında seçmekte zorlanacağınız birçok ürünü sizlere sunmaktadır. İnternet sitesinin kategori kısmı oldukça açık bir şekilde dizayn edilmiş. Ayrıca istediğiniz kategorideki ürünün alt kategorileri ile seçimlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Seçtiğiniz kategoriyi dileğinizi gibi filtreleme ve sıralama seçeneğiniz de bulunuyor.

Kategoriler ise şu şekildedir;

  • Kadın
  • Erkek
  • Çocuk
  • Spor
  • Aksesuar
  • Giyim
  • Markalar
  • Outlet

Şeklinde kategorilere ayrılmış. Sizin tek yapmanız gereken almak istediğiniz ürünün kategorisini belirlemek ve alt kategoriler sayesinde daha da kısa bir arama yapmak oluyor. İsterseniz indirim kategorisinde büyük indirimlere tabii tutulmuş ürünler seçebilirsiniz, dilerseniz seçkin markaların indirimli ya da beğendiğiniz ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Flo kalite ve uygun fiyat yönünden satış yapmayı her zaman garanti etmektedir.

İndirimler

Beğendiğiniz ürünlerin sıkça indirime girdiğini görürsünüz. Bu muhteşem indirimlerin yanı sıra kupon kazanma gibi bir durumunuz da olabiliyor. Flo hem size özel hem de genel indirim kuponları ile müşterilerini daima memnun kılmaktadır. Hatta ilk üyeliğinize özel anında indirim kazanma ayrıcalığınız bulunuyor.

Outlet

Outlet ürünler indirimli ürünler olarak nitelendirilir. Genellikle çok satan, tek kalmış ürünlerin bulunduğu oldukça uygun fiyata satılan ürünler bulunmaktadır. Her kategoriden ürün bulmanız mümkündür. Bu sayede size uygun ürünleri süper indirimlerle alabilirsiniz.

Kampanyalar

Flo sürekli olarak değişik kampanyalara da imza atmaktadır. Bu kampanyalar genellikle belli mağazaların ürünlerini daha indirimli şeklinde satılması şeklinde olmaktadır. Ünlü markaların hiçbir yerde bulamayacağınız yüksek indirimlerle satın alabilirsiniz. Ya da belirli miktardaki alışverişinize özel 20 TL, 30 TL gibi ek indirimler de kazanabilirsiniz.

Ödeme Ve İade Yöntemleri

Birçok firmaya nazaran oldukça güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğinizden bahsetmiştik. Ayrıca ödeme yöntemleri kısmında Flo müşterilerini düşünen bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz kart ile güvenli ödeme yapabilirsiniz dilerseniz de kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Beğenmediğiniz ya da memnun kalmadığınız ürünleri kolayca iade etme gibi bir imkanınız da bulunuyor. İade etmek istediğiniz ürün için iade kodu oluşturup mağaza ya da kargo firması aracılığıyla kolaya iade edebilirsiniz. En geç 14 gün içinde ürün bedeli tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

https://www.indirimkuponu.com.tr/flo-indirim-kodu

Flo

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir