2021 Sportif Giyim Morhipo İndirim Kuponu

Sportif giyim ürünlerinin şık parçalarla birlikte kullanıldığını ifade eden” athleisure”, sokak modasına ve podyumlara hakim oldu. Yaşamın her alanında gözlemlediğimiz doğallığa yönelim, moda dünyasındaki bu yeni trendle kendini gösteriyor. Bu yazımızda Morhipo İndirim Kodu bulunan , spor ayakkabılarınızla birleştirebileceğiniz 4 atletizm stilini inceledik.

Elbiseler
Elbise ve spor ayakkabı ikilisi, atletizm trendinin en şık görünümlerinden biridir. Şık bir elbiseyi bir çift spor ayakkabıyla zahmetsizce tamamlayarak sportif zarafet elde edebilirsiniz. Spor ayakkabılar gün boyunca en sevdiğiniz maxi elbiseyi değerlendirmenize izin verirken gün boyu sizi rahat ettirecek!

Kirpi Ceketleri
90’lı yıllardan esinlenen puffer ceket, sokak modasına kaçınılmaz bir dönüş yaptı. Kirpi ceket ve spor ayakkabı kombinasyonu zahmetsizce şıktır. Hem soğuktan hem de rahattan korunmak isteyenler için, eşleşen puffer ceket ve spor ayakkabı bu kış vazgeçilmez olacak.


Eşofman Setleri
Şık ama rahat bir kıyafet formüle etmeye çalışırken akla ilk gelen eşofman setleri her zamankinden daha popüler! Rahatlamak istediğiniz günlerde, tarzınızdan ödün vermeden seçebileceğiniz spor pantolon ve spor ayakkabı kombinasyonu ile zamansız bir atletik görünüm elde edebilirsiniz.

Tayt
Taytlar son zamanlarda popüler atletik görünümlere dahil edilmiş olsa da, hızla yükselen moda trendlerinden biri haline geldi. Taytları birleştirmenin en şık yollarından biri, onları büyük boy ceketler ve spor ayakkabılarla tamamlamaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir